Przejdź do treści

Instytut Kosmopolis zaprasza młodych twórców filmowych na warsztaty INTERFILMLAB 7.0

INTERFILMLAB to warsztaty z tradycjami – w październiku w Olsztynie odbędzie się już 7. edycja wydarzenia adresowanego do młodej branży filmowej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 września!

Uczestnicy projektu INTERFILMLAB tradycyjnie wezmą udział w szeregu spotkań z doświadczonymi filmowcami, których celem jest dostarczenie aktualnej wiedzy na temat międzynarodowych koprodukcji filmowych, wymiana dobrych praktyk, integrowanie europejskiego środowiska reżyserów, scenarzystów i producentów, a także wypracowanie nowoczesnych strategii promocji i sprzedaży dokonań twórczych na zagranicznych rynkach filmowych.

Podczas 7. edycji w realizacji tych celów wspierać nas będzie wyjątkowy partner. Swoją praktyczną wiedzą z uczestnikami projektu, w ramach masterclassów, case studies i konsultacji, podzielą się ekspertki i eksperci związani Crew United – platformą networkingową dla europejskiej branży filmowej.

Co zrobić, by wziąć udział?

Najważniejsze informacje:

***

Organizatorem projektu INTERFILMLAB 7.0 jest Instytut KOSMOPOLIS Fundacja Nauki, Kultury i Edukacji w Olsztynie.

Projekt „INTERFILMLAB – edukacja na rzecz zwiększenia konkurencyjności i możliwości eksportowych polskiego przemysłu filmowego (7. edycja)” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pozostających w dyspozycji Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w ramach Programu: „Rozwój Sektorów Kreatywnych 2023”.